Nažehlovací fólie

PREMIUM
Matná polyuretanová fólie s tavným lepidlem a lepivou přenosovou fólií k nažehlování na materiály bez impregnace, např. bavlnu, směs bavlny a polyesteru, polyester a nezávadná fólie vyhovuje normě Oeko-Tex Standard 100, tloušťka fólie 0,11 mm.

Aplikace: zažehlit na lisu 17 - 20 s při středním tlaku 3,5 bar a 155 - 165oC. Přenosovou fólii odstranit zatepla po cca 15 s. Doporučujeme dodatečné zažehlení přes o s.

Upozornění: prát při teplotě do 60oC vždy naruby šetrnými prášky, nepoužívat sušičku, žehlit naruby nebo přes ochranný papír.
 

NYLON
Matná polyuretanová fólie s tavným lepidlem a lepivou přenosovou fólií k nažehlování na materiály s impregnací a na nylon, např. deštníky, nepromokavé větrovky apod. nezávadná fólie vyhovuje normě Oeko-Tex Standard 100.

Aplikace: zažehlit na lisu 3 - 4 s při tlaku 2 - 2,5 bar a 145 - 150oC. odstranit vlažnou přenosovou fólii. Po vychladnutí dodatečné zažehlení přes ochranný papír cca 10.

Upozornění: prát při teplotě do 30oC vždy naruby šetrnými prášky, nepoužívat sušičku, žehlit naruby nebo přes ochranný papír.


STRETCH
Pružná hladká flex-fólie, s lepivou přenosovou fólií k nažehlování na materiály s velkým obsahem lycry a elastanu (plavky, cyklistické dresy) i pro klasické materiály z ba
polyesteru, polyesteru apod.

Aplikace: zažehlit na lisu 10 - 15 s při středním tlaku 3,5 bar a 160oC. Přenosovou fólii odstranit zastudena.

Upozornění: prát při teplotě do 80oC vždy naruby šetrnými prášky, nepoužívat sušičku, žehlit naruby nebo přes ochranný papír.

 

Poznámka: místo listu je možné použít žehličku natsavenou na teplotu dle "požehlovaného" materiálu bez páry, místo ochranného papíru lze použít papír pečící. Před s
nažehlováním srovnejte oděv a lehce přežehlete.

Copyright © 2019 Samolepky-Online.com - samolepka na auto. Powered by Zen Cart